reklama Místo pro Vaši reklamu
 

Časté dotazy


Za co budu dostávat zaplaceno? O co vlastně jde?
Zaplaceno nadstandardními provizemi a nadstandardními bonusy budete dostávat za každého zákazníka, který si díky Vašemu doporučení objedná a zaplatí placený zápis na některém oborovém portálu poptávkové služby easy24.cz. Zaplaceno taky dostanete za prodej reklamních bannerů na těchto portálech i na partnerském portálu ŠancePracovat.cz. Veškeré podpůrné a pomocné materiály naleznete po zaregistrování ve svém účtu.


Je tato práce vhodná zrovna pro mě?
Pokud si umíte sjednat obchodní schůzku, pokud máte odvahu udělat samostatné a zodpovědné rozhodnutí za kterým si stojíte, pokud si dokážete stanovit cíl a zvolit si prostředky k jeho dosažení, pokud si umíte naplánovat svůj čas, pokud už víte, že za Vaše výsledky není zodpovědná vláda nebo někdo jiný, ale jen Vy sami, pokud jste rádi svobodní a rádi si děláte věci po svém, pokud umíte držet slovo, tak je tato práce přesně pro Vás.


Jaká je forma spolupráce?
Spolupráce probíhá na živnostenský list, nutné je mít živnost Zprostředkování obchodu a služeb.


Jak se mohu registrovat na easyJOB24?
Po vyplnění jednoduchého registračního formuláře na stránkách www.easyJOB24.cz a po aktivaci bezpečnostního odkazu jste se řádně zaregistrovali. Po přihlášení do svého účtu pomocí zvoleného emailu a hesla se dostanete k dalším potřebným detailním informacím.


Je vyplnění elektronického dotazníku složité?
Ne, ze zkušenosti je patrné, že vyplnění registrace je jednoduché a intuitivní.


Jak je nakládáno s mými osobními údaji?
Jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Vaše údaje, které zadáte do registračního formuláře včetně dalších údajů, kterými doplníte svůj profil jsou důvěrné a nebudou poskytnuty žádné třetí straně k zasílání nejrůznějších nabídek. Reklamní nabídky nebudete dostávat ani od nás.
Zpracování Vašich osobních údajů probíhá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

reklama
Místo pro Vaši reklamu